Partneři
Beer Fest Brno 2017

Podpora a záštity


Akce BEER FEST BRNO 2017 se koná za podpory JIHOMORAVSKÉHO KRAJE. Záštitu nad akcí převzal
JUDr. Bohumil Šimek, hejtman jihomoravského kraje. Děkujeme.

Akce BEER FEST BRNO 2017 se koná za podpory STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA. Záštitu nad akcí převzal 

Ing. Petr Vokřál, primátor statutárního města Brna.

Děkujeme


Hlavní partner
"I spojovací materiál má svého krále"


Mediální partner

Rádio Krokodýl vysílá na svých frekvencích celý den a celý rok hit za hitem... to abyste věděli, že ostatní frekvence při ladění můžete klidně přeskočit.
Rádio Krokodýl má i příjemný hlas. Budete-li chtít moderátora z vysílání stačí vytočit 603 103 103. Dopravní linka do studia je 608 37 27 07.

Rádio Krokodýl chytnete i na webu. 
Rádio Krokodýl můžete také poslouchat odkudkoli, skoro na celém světě. Stačí si nás pustit na této stránce vpravo nahoře ... to abyste mohli poslouchat, i když budete daleko a bude se Vám stýskat... :)

https://www.krokodyl.cz

Partneři

FC ZBROJOVKA

B r n o - Na legendárním lužáneckém stadionu bude zase jednou pořádně živo! Třiadvacátého září zde proběhne první ročník hudebně pivního festivalu BEER FEST BRNO - a chybět u toho nebude ani Zbrojovka, která je jedním z partnerů akce!

Zbrojovka vám jako jeden z partnerů akce nabízí možnost, jak je získat velmi výhodně! Každé úterý a čtvrtek až do 21. září můžete lístek pořídit ve zbrojováckém Fanshopu na Srbské, a to od 14 do 18 hodin. Stačí se jen prokázat jakýmkoliv zbrojováckým suvenýrem, vstupenkou či permanentkou - a lístek je váš! Vstupenky pořídíte také ve Fanzoně před utkáním s Libercem (16. září, Fanzona otevírá v 15 hodin).

Na samotném festivalu pak můžete navštívit speciální zbrojovácký stan.